baner o kancelarii

O Kancelarii

Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców oraz świadczy usługi prawne na rzecz Klientów indywidualnych.

W ramach współpracy z Klientami, każdorazowo gwarantujemy odrębne podejście do powierzonej nam sprawy. Każdy problem prawny rozwiązujemy z dużym zaangażowaniem, wykorzystując szeroką wiedzę teoretyczną jak i zdobyte doświadczenie. Kancelaria proponuje przejrzyste i elastyczne warunki współpracy, dostosowane do potrzeb i możliwości Klienta.

Kancelaria Radcy Prawnego Sylwia Oczkowska zapewnia bezpieczeństwo prawne każdemu Klientowi. Kładziemy nacisk na zaufanie, którym obdarzył nas Klient. W tym celu nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i działamy zgodnie z zasadami etyki zawodowej, gwarantując Klientom wysoką jakość usług i zachowanie poufności.

Kancelaria świadczy usługi prawne zarówno osobiście, jak i telefonicznie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, Kancelaria udziela również porad prawnych przez Internet – za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej.

Współpracujemy z notariuszami, doradcami restrukturyzacyjnymi, biegłymi rzeczoznawcami i komornikami sądowymi, co pozwala na zapewnienie Klientom kompleksowej obsługi prawnej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.